b_200_150_16777215_00_images_statti_164.JPG   11 травня у храмі Вознесіння Господнього м. Дубна відбулося святкування. Парафіяни разом із  о. Романом Бобесюком та о. Леонідом Григоренком ЧНІ, вітали Преосвященнішого владику Йосафата, який очолив Божественну Літургію.
У своїй проповіді, про розслабленого, Владика наголосив на солідарності з іншими та любові до ближнього. Також, відзначив роль матері у всіх сферах життя і подякував матерям за дар материнства.

   Після Літургії дітки віршами привітали матерів, а Катерина Миронюк, солістка-бандуристка з м. Києва, завершила привітання, виконавши твір "Аве Марія".
   Пізніше відбулося освячення пам'ятного знака "Небенсій Сотні", який парафіяни встановили на території храму. Із словом виступили: Антонюк Василь Михайлович (міський голова), Шесталюк Юрій Юрійович (заступник голови районної державної адміністрації), сотник із м. Рівного.
   О 15.00 год. у районому будинку культури відбулася святкова академія-реквієм за участю місцевих митців (Галини Мосійчук, Миколи Оттова, Сергія Рачинця, Юлії Николайчук), солістки-бандуристки Катерини Миронюк та славнозвісного духового оркестру «Гармонія Нобіле» (м. Івано-Франківськ). Виступ присвячений усім матерям, а особливо матерям Героїв України.
   Владика Йосафат Говера подякував усім учасникам і організаторам свята.  Екзарх наголосив на важливості любові до Матері Небесної, матері земної і до матері України. На знак вдячності Владика вручив подяки всім учасникам, за те свідчення Божої любові, яке митці душевно передали через виконання творів.

   ФОТОГАЛЕРЕЯ

Додаткова інформація