b_200_150_16777215_00_images_burorizdvo.png  Дорогі друзі, наближаються Різдвяні свята і все навкруги завмирає в трепетному очікуванні приходу обіцяного від віків Месії. З нагоди Різдва Христового 2014 року Бюро УГКЦ з питань екології проводить конкурс на краще авторське віншування-привітання під назвою «Усе створіння славить Творця».

   Мета конкурсу - сприяти усвідомленню Правди нашої християнської віри про те, що Різдво – це свято всіх, у тому числі й усього Божого створіння – природи, яка через наше шанобливе до неї ставлення також прагне відчути радість від приходу Спасителя.

   Цей конкурс, який проводиться вперше, є чудовою нагодою для того, щоб переосмислити нашу християнську віру та по-новому – по-Божому – почати ставитися до створіння, яке «… нетерпляче очікує виявлення синів Божих» (Рим. 8, 19).
   Долучаючись до цього конкурсу новими авторськими віншуваннями, ми робимо свій маленький внесок у розвиток літературно-культурної спадщини нашої церковної традиції, яка через цей творчий доробок увіковічить прославу Спасителя серед нашого народу.
   Сподіваємося, що цей захід сприятиме цілісній реалізації загальноцерковної стратегії 2020 «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». «Жива парафія» – це ніщо інше як відблиск Царства Небесного в мініатюрі, яке стає реальним вже «тут і тепер» через нашу любов до ближнього та через шанобливе ставлення до природи.
   Радіймо і веселімося у Бозі та допоможімо, щоб наші ближні й уся природа через наше до неї ставлення відчула, що народився Христос – Творець і Спаситель світу!
   Вимоги до оформлення: текст не більше від одної сторінки формату А4, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,15.
   Кращі роботи будуть розміщені на сайті Бюро УГКЦ з питань екології: www.ecoburougcc.org.ua. Переможці конкурсу отримають спеціальні грамоти та цінні екологічні нагороди.

   Умови конкурсу

   Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Додаткова інформація