Детальніше...   Наприкінці свого життєвого шляху Блаженніший Любомир Гузар написав книжку «Гріхи і чесноти», присвячену моральним якостям людини. Як про наші сильні сторони, достоїнства, так і про немочі, вади… Автор розповідає про людські якості, розглядаючи їх крізь призму багатого власного досвіду. Ця книжка побачить світ у травні 2018 року.
   Проте в ній бракує ілюстрацій, які допомогли б краще уявити ту чи ту рису людини. Пропонуємо намалювати їх дітям.
   Отже, оголошуємо конкурс на ілюстрації до книжки Любормира Гузара «Гріхи і чесноти». У конкурсі можуть взяти участь діти до 16 років.   Малюнки відбиратиме авторитетна конкурсна комісія. Надсилайте ваші роботи протягом березня – квітня на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа: Оксана Климончук, тел. 050 312 89 15.

Детальніше...   Великий піст у 2018 році розпочинається 19 лютого і триває до неділі Входу Господнього в Єрусалим. Також посним є і Страсний тиждень. Згідно Кан. 115 партикулярного права УГКЦ, яке вступило в дію у квітні 2015 року, протягом цього періоду вірні зобов’язані дотримуватися таких установ:
    У перший день Великого посту і Страсну п’ятницю – суворий піст, тобто слід утримуватися від вживання м’ясних і молочних продуктів та яєць, а також страв, які містять ці продукти;

Як святі отці до школи ходили

01-09-2017

І знову 1 вересня, і знову мільйони дітей йдуть до школи, а за ними батьки та вчителі. Напевно, більшість з них вже 1 вересня очікують на кінець травня, коли прозвучить останній дзвінок. А чи хотіли йти до школи ті, які нині самі вчать — науку духовну, тобто священики?

Джерело РІСУ

Детальніше...   1 червня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, зробив офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира (Гузара). Під час розмови із представниками ЗМІ Предстоятель Церкви поділився своїми спогадами про Блаженнішого Любомира. Ще два місяці тому, 2 квітня, коли ми тут урочисто святкували сорокалітній ювілей архиєрейської хіротонії Блаженнішого Любомира, він звернувся до всіх нас такими словами: «Прошу вас: моліться! Моліться за нашу Церкву, щоб вона розвивалася, щоб вона славила Господа Бога і служила українському народові». У ці скорботні дні виконаймо цей духовний заповіт нашого батька. Молімося за вічний спочинок його душі, за дар Святого Духа для нашої Церкви і нашого народу за його святими молитвами. Сьогодні від всіх нас Блаженніший Любомир потребує молитви. Тому Українська Церква - як в країні, так і на поселеннях - сьогодні просить у Бога: «Зі святими упокой, Христе, душу вірного слуги Твого, де немає ні зітхання, ні болю, але життя безконечне».

Додаткова інформація