b_200_150_16777215_00_images_statti_127868_shutterstock_88001347.jpg   Цього року громада Вознесіння Господнього Луцького екзархату разом із настоятелем храму о. Романон Бобесюком започаткувала акцію "Свята Вечеря для ув'язнених". Мета акції полягає у зборі продуктів парафіянами, для приготування куті, узвару та інших святкових страв. Протягом акції були зібрані необхідні продукти і передані дітям, які перебувають у дубенській виховній колонії (150 осіб віком від 16 до 22 років).

Це діти зазвичай з неблагополучних родин, з надломленими долями, юні і красиві. Напевне, найважче їм, адже вони позбавлені батьківської ласки та опіки, справжнього дитинства, та найважливішого, що може бути для людини – волі. Жоден з них не буде вечеряти у своїй домівці з рідними, а дехто і наступні роки не зможе розділити Різдвяної радості.
    Слова Христа: "Усе, що ви одному з найменших братів зробили, мені зробили" надихнули усіх небайдужих парафіян долучитись до доброго вчинку, завдяки якому діти хоч трішки відчують смак Різдва Христового.

Додаткова інформація