b_200_150_16777215_00_images_DSC_4779.JPGХристос Воскрес!
Дорогі у Христі брати і сестри!
У цей Світлий День, хай радість Христова наповнить Ваші серця, Світло Христове розвіює темряву сумнівів, страхів, а у серці і в кожній родині хай запанує мир Господній!
Христова перемога над смертю вказує нам, що ми повинні у нашому житті бути мужніми, не опускати руки, а черпати сили з Джерела Божої Любові. Саме завдяки Любові, Христос став людиною, перетерпів надлюдські муки, переміг смерть і дарував нам Життя Вічне. Коли ми любимо, йдемо дорогою Ісуса, то вже тут на землі, будуємо Царство Боже! Вічність починається вже тут і в даний момент. Пам'ятаймо, як ми проживемо наше земне життя з Богом, то так і вічність з Ним проведемо. Наповнюймо наше життя ділами Любові, довіряймо наше життя Богові, вчімося жити з Ним. І пам'ятаймо слова апостола Павла: "Ісус Христос учора, сьогодні, завтра той самий навіки"


Хай Воскреслий Христос дає кожному з нас свій дорогоцінний мир і благословить Ласками, які найнеобхідніші в нашому житті.
Наша парафіяльна спільнота молиться за усіх Вас і дякує Богові за Вашу Любов, яку Ви проявляєте через свої діла милосердя!
Бажаємо Вам радісного пережиття Воскресіння Господнього! Будьмо з Богом і тоді жоден ворог не зможе нас подолати, бо з нами Бог.
Христос Воскрес!
Злучений у Пасхальній радості о. Роман Бобесюк!

Додаткова інформація