b_200_150_16777215_00_images_xumAMQQvHz8-e1477988352434.jpg   У ХХ ст. український народ потерпів від безбожного радянського режиму, який намагався силою відірвати людей від коріння віри і накинути їм атеїстичний світогляд, видаючи його за єдиний «науковий», що заперечував свободу совісті людської особи та позбавляв її права на вільне сповідування своїх релігійних переконань. На початку ХХІ ст. світ постає перед схожими викликами, які, однак, не супроводжуються відкритим і кривавим переслідуванням, а послуговуються прихованими ідеологічними засобами нищення християнської віри і моралі та загальнолюдських цінностей. Деякі з таких викликів стосуються сфери людської статевості та сімейного життя і не є новими для України: вони, радше, по-новому акцентовані чи представлені суспільній свідомості. Інші ж – цілком нові і навіть далекі від українського контексту, проте певні сили намагаються їх нам штучно нав’язати.
    Так, на сайті Верховної Ради України є розпорядження (від 22 листопада 2015 року №1393-р) “Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року”, яке власне передбачає:
1. Легалізацію шлюбів для одностатевих пар (ст. 105, п.6).
2. Пропаганду стосунків гомосексуального характеру в школах та через ЗМІ (ст. 102, п.3), ст.102, п.4).
3. Дозвіл трансгендерним людям усиновлювати дітей (ст.105, п.7).


Саме тому християни України написали петиції до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Президента України, щоб захистити традиційні біблійні, християнські та загальнолюдські цінності, на котрих мають базуватися міжлюдські стосунки та міцна сім’я, яка і є запорукою здорової держави.
Щоб не залишатися байдужими і не дозволити легалізації цивільного партнерства для одностатевих пар, усиновлення дітей трансгендерними людьми, пропаганда гомосексуалізму в школах та через ЗМІ, християнами різних конфесій м. Дубна буде проведена мирна хода на підтримку християнських сімейних цінностей!
Мирна хода відбудеться 1 квітня о 13:00, стартуватиме з вул. Грушевського, зупинка 5 школа.

Додаткова інформація