b_200_150_16777215_00_images_0323200012.jpg    Уже третій рік поспіль, при нашому храмі проводяться "Веселі канікули з Богом". Цього року до наших дітей (130 осіб) завітали аніматори із Словаччини, Львівщини та Тернопільщини. Впродовж п'яти днів діти мали змогу глибше пізнати Бога через молитву, катехитичні науки, вистави, цікаві вікторини. Крім духовної частини діти мали ще цікаві ігри, квести, танці, піснеспіви та різні майстер класи на різноманітну тематику.
   Одного дня до дітей завітав о. Володимир Лещишин, який дітям розповідав про важливість шанобливого ставлення до світу, який сотворив Господь. Проведений час при храмі збагатив дітей духовно та культурно та залишив у дитячих серцях приємні спогади.
   Цьогорічний табір, з технічної сторони, був проведений краще ніж в попередні роки. Завдяки Львівській Освітній Фундації, у рамках проекту "Бог багатий милосердям", були придбано: переносну колонку, батут,аерохокей, дві палатки та спортивний інвентар. Щира вдячність усім добродіям, які допомагають у вихованні дітей та молоді, які і є нашим майбутнім.

Додаткова інформація