b_200_150_16777215_00_images_000000000000000000.jpg   30 червня у нашій парафіяльній спільноті відбулися дві міжнародні зустрічі.
   Вперше до нас завітали очільники Львівської Освітньоі Фундації, які уже третій рік поспіль підтримують парафіяльні ініціативи:  п. Матвій Матушак (Чикаго), який є керівником проектів Української Католицької Освітньої Фундації,   представники ЛОФ - п. Наталя Шалата та п. Анна Решетник. Про парафіяльну діяльність і реалізацію проектів розповідав парох о. Роман Бобесюк та члени парафіяльної ради. Завдяки

підтримці благодійників було зреалізовано два проекти: "У пошуках талантів", "Бог багатий милосердям". Наступний важливий проект: "Діти - наше майбутнє" - буде реалізовуватися впродовж двох років. Так, плануємо придбати приміщення, яке служитиме для праці з дітьми сиротами, дітьми у СЖО. Свого роду це буде "Дім милосердя", де кожен зможе відчути атмосферу затишку, і зможе відчути, що він комусь потрібний. Наступним кроком буде пошук коштів на капітальний ремонт, оскільки приміщення перебуває в незадовільному стані. "Віримо та сподіваємось, що з Божою допомогою і небайдужими людьми цей проект буде реалізовано впродовж двох років" - підсумував о. Роман.
   Друга зустріч відбулася із вчителями катехизму, української мови та дітьми із парафій УГКЦ, що приїхали з Польщі (м. Гіжицько, м. Венгожево та їхні округи). Ці міста є побратимами для міста Дубна. Шановним гостям, на згадку про ці зустрічі, подаровано буклети та приємні враження від відвідин храму та літературної кав'ярні.

Додаткова інформація