b_200_150_16777215_00_images_DSC_4859.JPG   04 лютого паломники храму Вознесіння Господнього разом із парохом о. Романом Бобесюком відвідали Зарваницьку святиню. У парафіяльному храмі усі мали змогу очистити свою душу у Тайні Покаяння і Прийняти Христа у своє серце. Після Літургії о. Роман, благословляв мощами святих.


   Кожен з трепетом у серці підходив до стіп Пресвятої Богородиці, де складав свої молитви просячи миру в нашій Україні, в наших серцях і в наших родинах. Саме з такою метою відбувалася ця проща.
У Соборі Зарваницької Матері Божої спільно прославляли Небесну Матір у піснях і віддали честь Івану Хрестителю через вшанування його мощей. Після цього ознайомилися із історією Зарваниці. Пізніше відвідали унікальний живий вертеп, який розміщений у лісі поблизу храму.
   По дорозі до домівки відвідали музей Йосифа Сліпого, який знаходиться у с. Заздрість. Про життя Великого Подвижника розповідав о. Андрій Козак.
   Не оминули і найбільший вертеп в Україні, який знаходиться у м. Тернополі у храмі Святого Петра. Велич, краса, майстерність вразила усіх паломників.
   Ось так закінчилося наше паломництво. Кожен отримавши необхідні Божі ласки поніс благословення Боже у свої домівки.

Більше фотографій за цим посиланням: СВІТЛИНИ

Додаткова інформація