b_200_150_16777215_00_images_DSC_4720.JPG   15 - го січня, наша парафіяльна спільнота разом із о. Романом Бобесюком зустрічали владику Венедикта Алексійчука в супроводі настоятеля львівської парафії "Всіх святих українського народу" о. Володимира Ольшанецького та його молодих парафіян. Гості прибули до храму, щоб розділити радість Різдва у Христового у спільній Архиєрейській Літургії, у колядках та через різдвяне дійство "Вертеп".


   Урочисту Божественну Літургію очолив преосвященніший владика Венедикт єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. У своїй проповіді Владика наголосив, що випадковостей у світі не буває і що кожна людина яку ми зустрічаємо у нашому житті є послана Господом Богом і є даром для нас. Зустрічаючи людину ми зустрічаємо образ Божий, який повинні шанувати і любити.
   По Архиєрейській Літургії молодь парафії "Всіх святих українського народу", на території храму, відтворила різдвяну історію про народження Ісуса Христа. Радість переповняла серця і після вертепу ще довший час біля храму лунали колядки і віншування.
   Після обіду всі відвідали замок князів Острозьких XVст,  один із найстаріших замків України. Після відвідин замку гості вирушили у с. Борщівку Костопільського району, де народився владика Венедикт, щоб і там поділитися радістю Різдва Христового.

Додаткова інформація