b_200_150_16777215_00_images_logo.png Кожна людина – це цілий всесвіт. Треба лише прислухатися… Відкрити себе… Відчути серцем… Вдихнути на повні груди… Зрозуміти, що потрібний саме тут, потрібний країні, в якій народився.

   Ось таке гасло нашої молоді, яка працює з дітьми із кризових сімей, дітьми-сиротами, соціальними сиротами. Мета нашої праці полягає у віднайдені та розвитку талантів у серцях дітей та молоді. Саме через усвідомлення та реалізацію свого дару особа вдосконалюється і завжди почувається потрібною, де б вона не була. На жаль, не завжди можна самотужки пізнати своє покликання тому, що можна помилитися, і це приводить до розчарування у виборі професії та у житті. Адже, помилившись у своєму виборі праця стає рутиною,  не приносить душевного задоволення, тоді приходить розчарування.

   Цього року завдяки Львівській Освітній фундації наша молодь отримала міні-грант на суму  9 000 грн, які будуть використані для добра дітей та молоді. Ми допоможемо розпізнати таланти через різні повчальні та розвиваючі заходи, які дадуть натхнення до самореалізації в житті. Наш проект розрахований на 10 місяців.

   Діамант дорогий на дорозі лежав,— Тим великим шляхом люд усякий минав, І ніхто не пізнав діаманта того. Йшли багато людей і топтали його (В. Самійленко).

   Дякуємо Львівській Освітній фундації за допомогу у пошуках дорогоцінних діамантів. Саме через розвиток талантів формується думка поколінь, яку потрібно постійно підтримувати та долучатись до її розвитку, якщо не хочемо випустити з рук майбутнє. Адже діти і молодь – це майбутнє нашої України.

Додаткова інформація