Детальніше...   7-го серпня при нашій парафії Вознесіння Господнього, відбувся сімейний пікнік. Зустріч почалася спільною молитвою і благословенням. Були обговорені питання, щодо викупленого приміщення та створення батьківської спільноти. Під кінець дня усі переглянули повчальний фільм. У такому форматі зустрічі "агапе" зближують, у них відчуваєш себе однією сім'єю, яка підтримає у будь-які хвилини твого життя.

    Фотозвіт

ВІДПУСТКА

Детальніше... 03-08-2017 Роман Бобесюк

Ділюся про важливість зупинок у нашому житті)

Джерело РІСУ

Детальніше...   У рамках проекту "Бог багатий милосердям", завдяки підтримці Львівскої Освітньої Фундації, у стінах літературної кав'ярні, відбувся майстер клас по виготовленню мила. До заходу приєднався наш Владика Йосафат Говера, який завітав в гості із братами семінаристами. Цього вечора у кав'ярні відчувався аромат кави, який переплітався із різними запахами, які додаються під час виготовлення мила. У приміщенні панувала атмосфера цікавості і радості. На закінчення діти подарували Владиці скраб-мило, яке виготовлене із кавової гущі, на згадку про відвідини їхнього заходу. Отримавши благословення усі з радістю у серці та зі своїми творами повернулися до своїх домівок.

Детальніше...   У рік соціальнго служіння, зусиллями нашої парафіяльної спільноти та місцевих підприємців,  до дня міста, яке відзначають у день Святого пророка Іллі, було встановлено перший соціальний контейнер. Даний контейнер встановлено у центрі міста. Вітдепер усі бажаючі, які спроможні допомогти, можуть поділитися із ближніми своїм одягом, взуттям, дитячими іграшками, канцтоварами, книгами. Ця допомога буде розділятися між потребуючими міста та буде свідчити про любов до ближнього та доброту людських сердець.

Детальніше...   Нещодавно парафіяни храму Вознесіння Господнього взяли участь у культурно-пізнавальній мандрівці. Мандрували замками України. За один день відвідали Олеський замок, Підгорецький храм, замок та Золочівську твердиню. Культура нашого краю дуже багата і різноманітна.    Стіни замків мовчазно передають усю

Додаткова інформація