Детальніше...     У світлий празник Вознесіння Господнього, парафіяни храму, що у Дубно святкували храмовий празник. Парох храму разом з іншими священиками зустрічали владику Йосафата, який очолив Архиєрейську Літургію. Під час Літургії священичі свячення отримав отець-диякон Микола. Після Літургії Владика привітав усіх присутніх із великим святом та з подіями, які відбулися на парафії. Опісля відбулося освячення води, освячення приміщення літературної кав'ярні та мирування. Усі присутні отримали перше благословення від нововисвяченого ієрея Миколи. На території храму також проходила благодійна акція у зборі коштів на лікування онкохворих осіб.

   Усі заходи закінчилися смакуванням смачної кави

   ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/pg/dubnougcc/photos/?tab=album&album_id=1908381962751334

Детальніше...   Улюблені у Христі брати і сестри! У цих двох словах "Христос Воскрес" заховане ціле життя християнина. Життя, яке вже перед нами прожив Ісус Христос. Своїм прикладом Він показав як і ми з Вами повинні жити. Жити виконуючи волю Небесного Отця, який хоче, щоб ми усі освячували себе через молитву, через Святі Тайни, через служіння нашим ближнім. Однак, шлях християнина є нелегким. Шлях - це постійна духовно боротьба. У цій боротьбі ми повинні витримати, не зламатися, не здатися, не нарікати на наше життя і головне не відректися Бога. Ще перед нами цим тернистим шляхом йшов наш Спаситель. Він не здавався, але вставав і ніс свій хрест до кінця. Дорогі мої, подібний Христовий шлях проходить і наша рідна Україна і кожен з нас зокрема. Не зневіряймося на цій дорозі терпінь, корупції, зради, несправедливості, не опускаймо руки і не падаймо духом, але йдімо до кінця. Не біймося йти, тоді і ми у нашій хресній дорозі зустрінемо Симона, Вероніку, тих хто буде нас підбадьорювати і підтримувати. І не забуваймо про найголовніше, що після терпіння на нас чекає Воскресіння. У цей Великий День, хай Воскреслий Христос обдарує всіх своїми ласками та допоможе вийти з цієї боротьби переможцями у справедливості, вірі, надії та любові. Хай Христове Світло розжене темряву гріха, ненависті, злоби і хай запанує між нами мир Христовий.                                                                                                       Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Детальніше...   На початок посту, у нашому храмі стартувала акція, для молодших парафіян, "Майстерня добра". За кожну добру справу діти від батьків отримували цукерку, яку несли у храм і клали у відповідну посудину. Так, минулої неділі, разом з дітьми, вирішили зібрані солодощі передати для дітей-сиріт в інтернат на Схід України. Завтра солодощі вирушають до дітей-сиріт. А на наших дітей у день Воскресіння Христового чекатиме несподіванка) Дякую Богові за дітей і батьків, яких зустрів на своєму шляху. Хай Господь дає нам усім мирне небо.

   З молитвою о.Роман

 Детальніше...  Напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, парафіяни на території храму висадили алею із сакур "Дар життя" .  Щира вдячність сім'ї Павлюків за дарунок, а парафіянам за працю. Хай ця алея завжди нагадує нам звідки ми пішли і куди ми повертаємось.

   Світлини можна переглянути у цьому ФОТОАЛЬБОМІ

Детальніше...   1-го квітня, у рамках ознайомлення із Західною Україною, до храму Вознесіння Господнього, що у Дубно завітали діти із Сватово (Луганщина). Дітей на порозі храму зустрів о. Р. Бобесюк. У храмі всі разом помолилися за мир і справедливість в українській землі. Після молитви о. Роман розповів дітям про молитву, храм та мощі Святого Шарбеля. На згадку про гостинність парафіяльної спільноти діти отримали парафіяльний буклет, молитовнички та солодощі. 

Додаткова інформація