b_200_150_16777215_00_images_caritas_DSC_0759.jpg  b_200_150_16777215_00_images_caritas_DSC_0760.jpg  Від родини Мачулін отримали продукти харчування (картоплю, моркву, капусту, закрутки) для дубенського хоспісу, де лежать невиліковно хворі особи.
   Висловлюємо щиру подяку за допомогу!!!

   Звертаємось також до всіх іх проханням про допомогу для хоспісу у вигляді продуктів!!!


   Довідка: госпіс або хоспіс (англ. Hospice) — медичний заклад, в якому перебувають важко хворі з прогнозованим летальним наслідком. В закладі працює переважно середній та молодший медичний персонал, доступ до пацієнтів відкритий для родичів та друзів. Основна мета перебування в госпісі — полегшити останні дні життя пацієнтів.
   Принципи організації та філософія сучасних хоспісів були започатковані у другій половині ХХ ст. у Великій Британії видатною особистістю — медичною сестрою, лікарем та письменницею Дамой Сесилією Сондерс (Cicely_Saunders).
   Головна мета перебування пацієнта в хоспісі – покращення останніх днів життя пацієнта, полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта та членів його родини. Структура, фінансові та юридичні засади функціонування та утримання хоспісів доволі різні та мають свої особливості у різних країнах світу. Зокрема, в РФ хоспіси призначені лише для утримання онкологічних хворих, тоді як в Україні прийнятою є концепція більш широкого функціонального призначення хоспісів (для хворих на СНІД, церебросудинні захворювання – для пацієнтів, що перенесли інсульт, мають важку дегенеративну, дементну патологію головного мозку тощо)

Додаткова інформація