b_200_150_16777215_00_images_021.jpg БФ "Карітас-Дубно" спільно з волонтерами розпочинають акцію "Святий Миколай іде до сиріт".

   Декілька слів про акцію.

   Акція "Святий Миколай іде до сиріт" розпочинається задовго до свята Миколая, багато тижнів іде клопітка робота для того, щоб користь від її проведення була якомога більшою. Готуються до свята і діти шкіл-інтернатів. В закладах організовується конкурс малюнка до Миколая. Переможцем стає той, чий малюнок найкращий. Він отримує спеціальний подарунок за майстерність і творчість. Найкращий малюнок обирається логотипом акції.

   Поряд з цим діти пишуть листи до Святого Миколая, у яких просять про різноманітні речі. З дитячих листів можна дізнатися про що мріє дитина, яким є її навколишній світ, що її болить і чого їй бракує. Усі листи написані з бажанням привернути до себе увагу, з прагненням тепла і любові.
   Уся пошта до Святого Миколая розповсюджується серед жителів міста. Таким чином, всі бажаючі можуть приготувати подарунок для дитини-сироти від імені Святого.

   Як Ви можете допомогти дітям-сиротам, дітям-інвалідам та дітям з кризових сімей?

   - молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем;
   - підтримати дитячого листа з проханням до святого Миколая і приготувати індивідуальний подарунок дитині;
   - придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;
   - розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;
   - приєднатися до групи "Святий Миколай іде до сиріт" в соцмережах (https://vk.com/club59082355) і запросити своїх друзів.
   - розмістити інформацію про акцію: оголошення; плакат, аудіо\відеоролик, інтернет-посилання тощо;
   - надати транспортну підтримку;
   - скласти грошову пожертву;

   Отож, настав час допомогти Святому Миколаю!

    Діти написали свої листи-побажання до Святого Миколая. Оберіть той лист, який Вам найбільше припаде до душі, та допоможіть Святому здійснити мрію дитини!

   Листа Ви можете отримати у редакції тижневика "Дзеркало Плюс" (вул. Свободи, 8), БФ "Карітас-Дубно" (вул. Пушкіна, 1а) та в соціальній мережі ВК у групі "Святий Миколай іде до сиріт" (https://vk.com/club59082355).

   Контактна інформація -  (067) 987-54-04, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   З повагою о. Роман Бобесюк

Додаткова інформація