Детальніше...   Сльози лилися по обличчі. Діагноз підтвердився. Онкохвора. Як жити далі? Що робити? Залишилось небагато. Розпач, нарікання. А ще молода, діти – ще студенти! Вона сиділа під дверима лікаря, а думки, як чорні ворони, обсіли навкруги.
    Поруч на лаві молода дівчина з округленим животиком. Вагітна. Її руки гладили своє ще ненароджене життя. В очах і радість і смуток. Розговорилися. В неї та ж сама хвороба, але ще більше – перед нею дуже важкий вибір. Якщо зробить аборт – то може врятувати собі життя, якщо ні – то погубить своє. Вибір вона зробила. Маленьке чудо буде жити. Геройський вчинок. Вона довго молилася і зрозуміла, що, даруючи життя, залишить за собою добрий слід і зробить цей світ кращим.

 Детальніше...  Осінь – сіра пора. Від неї віє холодом, сирістю. В голові вирують тисячі думок, які обсіли тебе мов чорні ворони і клюють з усіх сторін. Тепло, радість, сонце віддаляються і на їх місце приходить депресія, яка знебарвлює життя у сірі й холодні тони. Так вважають багато осіб.

Детальніше...   Надворі небо спеленали сірі хмари. Заховали сонце далеко від людських очей. Склепіння, що висить над тобою, наганяє страх. Відчуття сірості стукає в серце. Здається, все позбавлене сенсу. Без сонця пропали кольори, що роблять життя різнобарвним. Небо гнівається.

Додаткова інформація