Детальніше...   У мене була серйозна хвороба мозку, через яку я втратила зір. Молитва стала моєю останньою надією; я просила про заступництво св. Шарбеля Маклюфа. «З медичного погляду ми не можемо пояснити, що сталося», — казали лікарі.
   Дафна Гуттієррес живе в Арізоні, вона хворіє на синдром Арнольда Кіарі — хворобу мозку, яка полягає в тому, що складові мозку, розташовані в районі потиличної черепної ямки, опускаються до рівня першого або другого шийних хребців і блокують нормальне протікання спинно-мозкової рідини. Внаслідок цієї хвороби у 13 років Дафна втратила зір, страждала від хронічного головного болю та шуму у вухах, вона часто блювала. Ця хвороба невиліковна, й лікарі не могли її зупинити або навіть сповільнити її прояви.

Детальніше...

 Іспано-американка Дафна Гутьєррес, яку лікарі визнали сліпою, знову бачить після молитви біля мощей ліванського святого Шарбеля Махлуфа в маронітській церкві міста Фінікс, Арізона, США.
Два місяці тому лікарі визнали Дафну - матір трьох дітей - незрячою. Багато віруючих говорять про нове чудо арабського подвижника, який був канонізований в жовтні 1977 року Папою Павлом VI. Дізнавшись про зцілення жінки, тисячі паломників стали стікатися в маронітську церкву Фінікса.
«Дивовижне одужання сліпої жінки зміцнює шанування св. Шарбеля як чудотворця у США, - пише на сторінках ліванської газети «L'Orient-Le Jour» журналіст Фаді Нун. - Пустельника з Аннайя шанують як чудотворця у всіх кінцях землі - особливо там, де живуть мароніти».

Детальніше...   Хочу сказати, що моє життя до народження сина було дуже грішне і саме після народження сина і після усього що ми з чоловіком пережили і побачили, почалося наше поступове навернення, розпізнавання аналізування себе, свого життя, своїх вчинків, поступові переміни себе, свого характеру, відносин до інших, свого життя, звичайно це все дається з Божої ласки і тепер навіть коли я чогось не розумію чи боюся я знаю, що Господь завжди корегує наше життя щоб ми від Нього невіддалялися. Дякую Богу за все і славлю.
   Хлопчик в мене народився зі складною патологією "Атрезія стравоходу"- це не повністю розвинутий стравохід точніше не було частини стравоходу, відразу після народження його забрали в реанімацію і протягом 4-х днів зробили 2 складних операції: 1-ша операція вивели на шиї

Детальніше...   Осінній прохолодний день. Мандрую центральною вулицею рідного міста. Зупинившись поруч з Римо-Католицьким храмом св. Йоана Хрестителя, милуюсь його величчю і красою. Далі проходжу повз будівлю Національного Аграрного Університету, що знаходиться біля храму, чую розмову двох викладачів цього навчального закладу, які, певно, поспішали додому після своєї наукової праці.
   - Чула, що у місті перебувають мощі чудодійного святого? Хотілося б піти і прикластися до них, - емоційно промовила одна жінка.

Додаткова інформація