Детальніше...   «Кожен, хто оту воду п’є, знову захоче пити. Той же, хто нап’ється води, якої дам йому я, - не матиме спраги повіки. Вода бо, що дам йому я, стане в  ньому джерелом такої води, яка струмує у життя вічне».

   Кожен з нас у своєму житті відчував спрагу. Коли відчувається спрага, ми все шукаємо для того, аби її втамувати. Автоматично спрацьовує інстинкт самозбереження і ми шукаємо криницю, магазин або інше місце де б могли роздобути воду, або інший напиток. Так само і Ісус прийшовши до криниці просить у самарянки води. Хоча здається що б міг сам собі взяти і навіщо тоді просити, але… Він все таки просить. Просить щоб зав’язати діалог, щоб знайти спільну мову. Темою їх діалогу стала вода. Криниця, яка є глибокою і з якої неможливо дістати води є праобразом нашої душі.

Детальніше...Звернення Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви і всіх людей доброї волі з приводу тридцятих роковин Чорнобильської катастрофи

Я кличу сьогодні проти вас на свідків небо й землю;
життя і смерть появив я перед тобою, благословення й прокляття.
Вибирай життя, щоб жити на світі тобі і твоєму потомству.

Втор. 30, 19

Детальніше...Милосердя й вірність зустрінулися разом, справедливість і мир поцілувались між собою (Пс. 85, 11).

Погляд, скерований до Бога,
«багатого милосердям» (пор. Еф. 2, 4)

Дорогі в Христі!

Відповідаючи на заклик Святішого Отця Франциска, Папи Римського, та взявши до уваги рішення Синоду Єпископів УГКЦ, ми започаткували в нашій Церкві Святий рік Божого милосердя, що триватиме від 8 грудня 2015 року до 26 листопада 2016 року Божого.

Детальніше...Не викривляй закону, не дивися на особи і не бери дарунків, тому що дарунки засліплюють очі мудрих і перекручують справу правих (Второзаконня 16, 19).

Дорогі в Христі!

Уже два роки поспіль наше суспільство йде шляхом, започаткованим Революцією гідності. Це шлях внутрішнього преображення і очищення, породжений щирим поривом молоді, що вийшла на майдани України восени 2013 року. Це шлях, який скропила своєю кров’ю Небесна сотня. Цим шляхом українці продовжують іти, незважаючи на зовнішню агресію, бо на нашій сторожі стоять відважні захисники: воїни, медики, волонтери.

Додаткова інформація