Детальніше...   “Піст – це насамперед духовне приготування”. Так вважає Владика Венедикт – єпископ-помічник Львівської Архиєпарії УГКЦ. Його думки та поради про Різдвяний піст та як його варто провести  – у статті

Детальніше...Інтерв’ю з дивовижним католицьким священиком Яном Білецьким – одним із небагатьох в світі священнослужителів, які виганяють бісів і вимолюють людям щастя. Історії, які розповідає отець Ян, здаються немислимими. Щоразу, коли він приїздить до Риги, на прийом до нього шикуються довжелезні черги в кількасот осіб.

Обережно: знаки зодіаку!

Детальніше...Традиція проводити сесії Постійного Синоду в різних єпархіях УГКЦ вже існує впродовж багатьох років і виявилася корисною як для єпископату, так і для місцевих українських спільнот. Перебування представників Синоду Єпископів на чолі з Предстоятелем Церкви завжди стає доброю нагодою взаємного пізнання, спільної молитви та обміну духовним і душпастирським досвідом.

 Детальніше...  Святе таїнство подружжя – це не якісь юридичні кайдани, які накладаються на руки тих, хто кохає одне одного. Це сила Духа Святого, який підсилює людську здатність любити. Те, що людина не може поєднати, поєднує сам Бог.
   Про це сказав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, в інтерв’ю для американського видання «Ukrainian People», відповідаючи на запитання про важливість шлюбу і збереження сім’ї.

Детальніше...   Як все почалося? Довгий час хворіла дружина. Галина безрезультатно ходила до лікарів, бабок. Пошук здоров’я і привів її до екстрасенсів. Подруга запросила на курси «біоенергетики» за «методом Джуни».
   І Галину, і подругу ці курси захопили. Ще раз привіз їх – думаю, зайду, просто подивлюся: що там? Почуте захопило й мене, здалося надзвичайно цікавим. Адже ми жили як всі люди живуть. Гулянки, зустрічі-знайомства: сьогодні в нас гості, завтра ми в гостях, балачки всякі, теревені… Раділи, дивлячись на дітей, що зростають у нас: двоє синів, раділи, що дім свій маємо, якісь справи… А тут – нове, незвідане!
   Я завжди прагнув дізнатися, що таке людина, для чого живе? Ще малим мене турбувало, що колись помру. Я ночами не міг заснути. І так років до двадцяти не міг заспокоїтися, розуміючи, що колись доведеться помирати, що мене не буде.

Додаткова інформація