Детальніше...   Славетна співачка зараз переживає тяжкий час: 14 січня 2016 р. помер її чоловік, Рене Анжеліл, у щасливому шлюбі з яким вона прожила 22 роки. Він довгохворів, і 2014 року Селін навіть скасувала свій всесвітній тур, аби допомогти чоловікові боротися з раком.
   «Мій успіх — це сім’я. Моє життя — бути мамою. Ось у чому моя головна насолода і найчудесніша винагорода. Я можу ризикувати в музиці, але не у справах сім’ї», — сказала Селін в інтерв’ю часопису «People» 2012 року.

Детальніше...   Ось вона, найцінніша сімейна мудрість.
   Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на плечах неймовірно великий тягар. Було помітно, як у нього від такої тяжкості підкошуються ноги.
   – Чому ти прирікаєш себе на такий тяжкий труд і страждання? – Запитав старець.

Детальніше...   Учень запитав вчителя:
    – Ти такий мудрий. Ти завжди в гарному настрої, ніколи не злишся. Допоможи і мені бути таким.

   Учитель погодився і попросив учня принести картоплю і прозорий пакет.
    – Якщо ти на кого-небудь розсердишся і затаїш образу, – сказав учитель, – то візьми цю картоплину. З одного її боку напиши своє ім’я, з іншого ім’я людини, з якою стався конфлікт, і поклади цю картоплю в пакет.
    – І це все? – Здивовано запитав учень.

Детальніше...   Він – високий, плечистий, сильний. Голос у нього гучний, поводиться впевнено. Вона – жінка ніжна, тендітна. Побралися.
   Він постачав їй усе, вона дбала про дім, виховувала дітей. Діти виросли, одружилися і пішли від них. Так буває завжди.
   Але діти вже не потребували їхньої допомоги, жінка перестала усміхатися, почала худнути, зблідла… Вона не могла їсти, не могла ходити. Чоловік сильно занепокоївся і завіз її до лікарні.

Детальніше...   Жила колись одна дівчинка на ім'я Цецилія її батьки дуже багато працювали. Це була гарна, щаслива сім'я. Лише одного бракувало, але це Цецилія завважила щойно у певний момент. Одного разу, коли Цецилія мала 9 років, вона вперше ночувала в домі своєї подруги Аделі. Коли прийшла пора на сон, мама Аделі відгорнула ковдру і кожну з них Поцілувала надобраніч.
   - Я люблю тебе, - сказала мама Аделі.
   - І я тебе люблю, - прошепотіла дівчинка.

Додаткова інформація